≡ Кредит онлайн на карту | Мікрокредит онлайн в Україні цілодобово | Мікропозика
Мікрокредит і мікропозика онлайн на карту в Україні

Практика мікрокредитування стала вкрай популярна за кордоном за останні кілька років. Завдяки демократичним умовам тамтешніх банків, майже кожна людина може дозволити собі оформити мікропозики для різних цілей. На жаль, в Україні це не завжди було так. Сьогодні ж, завдяки сервісу Майкредіт взяти мікрокредит швидко в Україні можливо, а головне просто і швидко. Мікрокредити для фізичних осіб також видаються для різних цілей, від відкриття маленького бізнесу до банального отримання грошей до зарплати.

 

Що таке мікропозики на карту?
Мікропозики - це невелика сума грошей, що виділяється фізичній особі банком на певний термін, протягом якого фізична особа зобов'язується повернути мікропозики з накопиченими відсотками. Для оформлення мікропозики, як правило, необхідно куди менше паперів, ніж при оформленні звичайного кредиту. Вам необхідно мати з собою лише:

Паспорт;
Дані про картки;
Особисті дані;
Кредитну історію.

 
Як бачимо отримати мікрокредиту онлайн на карту терміново, можна без надання виписки з банку, довідки про доходи, цінне майно і так далі.


Як отримати мікрокредит через інтернет за 20 хвилин?
Завдяки таким сервісам, ви отримуєте можливість подати онлайн заявку на мікрокредит протягом всього лише 20 хвилин і головне, віддалено, без прямого контакту з банком і менеджерами. Важливо відзначити, що ви маєте можливість отримати мікропозик на банківську карту цілодобово.

Оформляється заявка дуже просто в кілька етапів:
На сайті за допомогою калькулятора ви можете розрахувати суму і термін виплати кредиту. У перший раз оформити мікропозики онлайн на карту через інтернет ви можете лише в розмірі 2000-3000 грн. Ключові ж розрахунки за відсотками і сумі кредиту, лягають на плечі менеджерів компанії. Після всього цього натисніть на кнопку "Отримати гроші".
Далі йде процес реєстрації та оформлення онлайн заявки на кредит, де ви вказуєте ваше ім'я, прізвище, ІПН і паспорт для ідентифікації особи.
Наступним етапом йде перевірка банківських карток, де вам важливо вказати термін дії карти, номер і CVV код.
Заключним етапом оформлення моментального мікропозики на карту, стане зв'язок з менеджерами, розгляд договору і його підписання, а також вирішення питань по кредитній історії. Якщо операція успішна, протягом 20 хвилин вам прийде кредит онлайн на рахунок в банку.


Ви можете підібрати необхідний мікрокредит / кредитну карту з нашого списку:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Обновлен 26 мая 2017. Создан 20 фев 2017