≡ «Позичка» | Pozichka | Гроші в кредит на банківську платіжну карту
Про сервіс Pozichka

Pozichka надає послуги по отриманню термінових мікропозик. У нас є унікальна відмінність від інших компаній на нашому ринку - від успішного проходження онлайн-скорингу до зарахування коштів на карту проходять лічені хвилини. Наш надійний сервіс, допоможе вам отримати гроші протягом декількох хвилин після вашої заявки. Кредити надаються ТОВ «ІНФІНАНС»

Наша компанія була створена в 2014 році і у нас є потрібна компетенція і впевненість в тому, що ми можемо стати вашим надійним кредитором в момент, коли вам це найбільше потрібно.

 Прийом заявокцілодобово
 Працює7 днів на тиждень
 Немає комісійі перших внесків

Компанія Pozichka відповідально підходить до набору своїх співробітників, що відбивається у високій компетенції та професіоналізм в ході роботи з клієнтами. Ми знаємо, що для деяких людей звернення за позикою - не сама комфортна процедура, ми це розуміємо і хочемо, щоб наші позичальники відчували себе впевнено при спілкуванні з нами.

  
  

Контактна інформація

Ми з задоволенням відповімо на ваші запитання з 9:00 до 20:00 з понеділка по неділю.

  Фізична адреса: Україна, 01033, Київ, вул. Жилянська, 41.  
info@pozichka.ua

Ваш перший кредит
За допомогою калькулятора на сайті розрахуйте необхідну суму і термін кредиту і натисніть «Подати заявку».Оформіть коротку анкету на отримання кредиту. На вказаний вами номер мобільного телефону буде відправлено SMS-повідомлення з паролем для реєстрації в особистому кабінеті.Після реєстрації ви отримаєте доступ в особистий кабінет, де необхідно доповнити інформацію про себе, а також визначити спосіб отримання грошей (на банківську платіжну картку або через грошовий переказ у відділеннях АТ «Ощадбанк»).Протягом 5 хвилин ви отримаєте повідомлення про результат розгляду заявки. Протягом 2 хвилин гроші будуть перераховані на банківську платіжну карту або доступні через годину в касі АТ «Ощадбанк» (в залежності від Вашого вибору)Кредитний договір буде доставлений Вам на поштову адресу або через представника компанії для підписання на наступний робочий день. Підписання договору необхідно для успішного отримання наступних кредитів великих за сумою. Ознайомитися з договором Ви можете натиснувши на кнопку нижче.

 

Повернення онлайн кредиту
Оплата кредиту здійснюється в будь-який зручний для вас час, однак не пізніше останнього дня користування кредитом. Ви сплачуєте відсотки тільки за фактичну кількість днів користування грошима.
Звертаємо увагу! Щоб уникнути непорозумінь, прохання оплачувати по кредиту заздалегідь.Повернути гроші ви можете одним з чотирьох способів: через банківську платіжну карту, через мережу терміналів самообслуговування, у відділенні АТ «Ощадбанк» або здійснити оплату у відділенні інших банків України.
Оплата банківською картоюНатисніть на кнопку в меню «Особистий кабінет». Вкажіть номер телефону і пароль, який Ви створили при реєстрації.Виберіть розділ «Про повернення», вкажіть тип платежу «Погашення кредиту» / «Оплатити продовження терміну кредиту» і натисніть «Оплатити».Вкажіть реквізити банківської платіжної картки, з якої хочете оплатити кредит.Протягом декількох хвилин Ваш кредит буде погашений.

 

 

 

 

 

 Обновлен 09 фев 2018. Создан 09 мар 2017