Get the Flash Player to see this player
 

3 MБ
0 мин : 40 сек
1280 x 720
4197 просм.
28 мая 2017Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
Капуста в кишені онлайн кредит на картку. Мікрокредит без відмов та довідок

Альбом Капуста в кармане | Купуста у кишені онлайн кредит на картку (1 видео)

КАПУСТА В КИШЕНІ - це сучасний та простий сервіс, який дозволяє отримати кредит на платіжну картку міжнародної платіжної системи Visa International і MasterCard, видану будь-яким українським банком, всього за кілька хвилин, в будь-якому місці та в будь-який час. Ми працюємо цілодобово, без свят і вихідних, повністю онлайн 24/7, тому Ви завжди можете розраховувати на нас, якщо Вам терміново потрібні гроші!

НАШ КРЕДИТ
Ми надаємо кредити в сумі до 5000 гривень на строк до 30 календарних днів. Все, що вам необхідно для отримання кредиту- це наявність доступу до інтернету і діюча платіжна карта, видана будь-яким українським банком.
Після успішної ідентифікації клієнта рішення про надання кредиту по всіх наступних кредитах приймаються системою автоматично, протягом декількох хвилин. У разі позитивного рішення, гроші автоматично перераховуються на вашу картку. Гроші на вашій картці з’являться протягом - 10 хвилин.
Якщо ви отримали відмову у отриманні кредиту, рекомендуємо підтримувати персональну інформацію в актуальному стані і повторно звертатися до нас через деякий час.

Заповніть просту безкоштовну заяву та отримайте Ваш кредит прямо зараз!:
https://best-credit-ukraine.io.ua/s2459214/ikapustaКатегории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts